ul. Szaserów 2, Lublin

ZIELONY WIATRAK

517 101 330

DETOKS SOKOWY
21 października 2019

Jak zregenerować ciało po zimie?

 

Dieta sokowa to metoda oczyszczania organizmu z toksyn oparta na spożywaniu odpowiednio zbilansowanych soków mających zastąpić regularny posiłek. Jeden dzień kuracji składa się z 6 różnych soków / koktajli dostosowanych do pory dnia, do przygotowania których wykorzystane są świeże warzywa i owoce!

Optymalny czas trwania diety sokowej to od 3 do 5 dni (możliwość zamówienia również na 1 dzień).

Smak i jakość soków gwarantuje wykorzystanie świeżych i naturalnych produktów.

Detoks sokowy może być Twoim pierwszym krokiem do zmiany stylu życia na zdrowy lub świetnym startem do zrzucenia kilku kilogramów i przewartościowania ulubionych smaków.

 

Wybierz coś dla siebie...

 

DETOKS PODSTAWOWY – początkujący

Zestaw 6 butelek stworzonych z myślą o delikatnym oczyszczaniu organizmu, dla osób które zaczynają swoją przygodę z sokami. Dzięki niej osiągną lepsze samopoczucie i energii na nowy dzień. Dieta sokowa odmładza i regeneruje ciało, jest podstawowym etapem oczyszczenia organizmu. Przewaga słodszych, owocowych soków nad mocniej działającymi zielonymi, pomoże oswoić się z dietą sokową. To doskonały początek zdrowszego stylu życia.

 

DETOKS KLASYCZNY – średniozaawansowany

Z myślą o bardziej wymagających przygotowaliśmy dietę “nie za słodką”. Idealna dla zapewnienia równowagi za sprawą większej ilości zielonych warzyw, bez rezygnacji z naturalnej słodyczy owoców. Dzienna dawka sześciu zdrowych soków zapewnia głębsze oczyszczanie, a ciało i umysł zyskują więcej energii i blasku. Dieta sokowa pomoże zdobyć i utrzymać najlepsze nawyki żywieniowe.

 

ZAMÓW DETOKS ONLINE

 

poniedziałek-niedziela

09:00 - 23:00

Kuchnia przyjmuje zamówienia w godzinach 9:00 - 20.30

 

Godziny otwarcia

Kontakt

m.rest@spaorkana.pl

Konto bankowe SPA Orkana:

PKO BP

10 1020 3176 0000 5902 0151 1625

20-553 Lublin
ul. Szaserów 2